img

Radyo Takibi

Ajanspress Türkiye’de yayın yapan ulusal, bölgesel ve yerel, seçilmiş radyo kanallarını 7 gün 24 saat boyunca CD kalitesinde dijital ortama kaydeder. Elde edilen kayıtlar en ince detayına kadar uzman bir editör ekibi tarafından hızlı bir şekilde incelenerek müşterilerin takibini istediği konularda yayınlanan haber ve programlar saptanır. Tespit edilen haber, program ve reklamlar anında internet sitemiz üzerinden yayına sunulur. Kullanıcılar bu kayıtlar hakkında SMS ve e-mail aracılığıyla anlık olarak bilgilendirilir ve ses kaydını internet üzerinden dinlemeleri veya bilgisayarlarına indirmeleri için gerekli bağlantılar sağlanır. Müşterilerimiz bu ses kayıtlarını mobil cihaz ve cep telefonlarından da dinleyebilirler.

Radyo takibinin üretimi için kullanılan tüm yazılımlar son teknolojik yenilikler ışığında Ajanspress yazılım ekibi tarafından geliştirilmektedir.

Interpress müşterileri takibini yaptırdıkları ses kayıtlarına hem internet ortamında hem de CD ortamında arşiv olarak da diledikleri zaman erişirler.

Takip Evreni: 50’den fazla ulusal, bölgesel ve yerel radyo kanalı.

Takip Teknolojisi: 128 kbit/sn. CD kalitesinde kayıt, Windows Media Encoder 9, Media Server.

Sunum Araçları: Newscope (Ajans Press’in geliştirdiği web sunum aracı) üzerinden haberin orijinal ses kaydı, SMS raporu, E-mail raporu, yüksek kaliteli CD, Interweb Mobil Versiyon, AJANSRSS (AJANS press’in geliştirdiği RSS okuma aracı),

Arşivleme Olanakları: Interweb, Interview (Ajans press’in geliştirdiği newscope) ile NC

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Eklentiler: Medya Odası Entegrasyonu, Web Servis (müşteri tarafında takip sonuçlarının sunumunu sağlayan özel yazılım).

Bizimle Sohbet Edin.